Konkurs

Kałusowicze!

550 lat temu urodził się patron naszej szkoły – Mikołaj Kopernik. Aby uczcić to wydarzenie zachęcamy Was do udziału w KONKURSIE.

1. Konkurs polega na wykonaniu komputerowego projektu planszy z wizerunkiem Mikołaja Kopernika z „przymrużeniem oka” (np. Kopernik w naszej szkolnej bluzie).
2. Wizerunek patrona powinien być zawarty w kole o średnicy ok. 1,5m.
3. Projekt powinien być wykonany w jednym z formatów:
    a. wektorowym SVG lub PDF (w przypadku użycia tekstu należy przesłać też wersję ze skonwertowanym napisem na krzywe lub dodatkowo przesłać w formacie rastrowym jak poniżej opisano);
    b. rastrowym PNG lub JPG o wysokiej jakości.
4. Zalecane użycie kolorów CMYK (w programach graficznych istnieje wybór trybu kolorów i wówczas należy zmienić np. RGB na CMYK, który jest bardziej odpowiedni dla druku).
5. Zwycięski projekt zostanie wydrukowany na planszy i wyeksponowany naprzeciwko wejścia do szkoły (podobnie jak logo "Pallet Cafe" na ostatnim piętrze nowej szkoły).
6. Do wizerunku Kopernika może był dołączony krótki tekst.
7. Projekty prac prosimy nadsyłać na adres: adrian.galazka@kopernikus.pl do 10.02.2023r. W temacie wiadomości wpisujemy KONKURS. Nadawca wiadomości jest zobowiązany podać również: imię, nazwisko i klasę.