Konkurs na mem promujący ZS 6

Regulamin Szkolnego Konkursu na mem promujący Zespół Szkół nr 6

1. Konkurs organizowany jest przez nauczycielkę ZS nr 6 p. Agnieszkę Czemny i ma celu promowanie Szkoły oraz zwiększenie widoczności Szkoły na portalu Facebook.

2. Konkurs rozpocznie się 2 maja 2021 i będzie trwał do 13 maja 2021 na profilu Szkoły na portalu Facebook.

3. W konkursie mogą brać udział tylko obecni uczniowie Zespołu Szkół nr 6.

4. Prace należy przesyłać do p. Czemny za pomocą Google Classroom, kod do classroomu zostanie przesłany wszystkim uczniom za pomocą dziennika Vulcan. Po akceptacji pracy zostanie ona umieszczona na profilu Facebook Szkoły.

5. Pracę należy opisać imieniem i nazwiskiem oraz klasą.

6. Nie będą publikowane prace zawierające wulgaryzmy lub inne naruszenia norm społecznych oraz prace niesamodzielne.

7. Konkurs polega na stworzeniu mema za pomocą dowolnej aplikacji do ich tworzenia (Meme Generator, Meme Creator, Mematic). Mem ma promować Zespół Szkół nr 6 (Kopernik), w szczególności zawody w nim nauczane (technik programista, technik informatyk, technik budownictwa, technik elektronik, technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik robót wykończeniowych w budownictwie, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej). Proponujemy stworzenie mema w jednym z klasycznych formatów (Pechowiec Brian, Willy Wonka, zazdrosna dziewczyna, miałeś jedno zadanie itp.), nie jest to jednak konieczne.

8. Przewiduje się nagrody za pracę z największą ilością reakcji „like”, „super” i „ha ha” (suma) oraz za pracę z największą ilością udostępnień. Jeśli będzie to ta sama praca, druga nagroda przypadnie pracy z drugą największą ilością pozytywnych reakcji. Nagrodą będzie voucher do kina.

9. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 maja 2021r. Nagroda będzie wręczona w ostatnim dniu roku szkolnego.