Osiągnięcia w roku szkolnym 2011/2012

Zawody rejonowe w siatkówce

Reprezentacja naszej szkoły w siatkówce, wygrywając zawody rejonowe, dostała się do szczebla wojewódzkiego. W zawodach, które rozegrane były w Bytomiu, uległa reprezentacji z Lublińca oraz Bytomia i zajęła 4 miejsce w półfinale wojewódzkim.
Skład reprezentacji:
Mateusz Szyszka III C
Piotr Jojko III C
Paweł Gnych III C
Łukasz Niemiec III C
Patryk Tomczak III f
Kamil Ostrowski II D
Wojciech Molenda II B
Daniel Matyszek 1a

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Reprezentująca naszą szkołę uczennica klasy IIG Sylwia Dymek, przeszła przez eliminacje powiatowe i dostała się do finału Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Finał VII Wojewódzkiego Konkursu MŁODY CHEMIK odbywał się w Zespole Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych w Lublińcu pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty, Starosty Powiatu Lublinieckiego, Starosty Powiatu Mikołowskiego i naukowym patronatem Wydziału Chemicznego Politechniki Śląskiej.

Konkurs SEP

26 marca 2012r. w siedzibie Energoprojektu w Katowicach uczniowie klasy IV E, Kamil Jursza, Karol Neimann, Jacek Sowiński uczestniczyli w pierwszej edycji konkursu „Wiem Wszystko o Elektryce”, organizowanego przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich w Katowicach.

Konkursowi patronował Prezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Elektryków Polskich w Warszawie, prof. Jerzy Barglik. Indywidualnie Kamil Jursza zajął drugie miejsce, Jacek Sowiński siódme , Karol Neimann dziesiąte miejsce. Drużynowo zajęli drugie miejsce.

Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 27 maja 2012 r. z okazji uroczystego zakończenia Katowickich Dni Elektryki.

Konkurs SEP

W dniu 2012-03-26 reprezentacja naszej szkoły brała udział w regionalnym turnieju budowlanym "BUDUJ Z PASJĄ”. Organizatorem tego turnieju jest: KRAJOWA FEDERACJA EDUKACJI ZAWODOWEJ I KULTURY FIZYCZNEJ „ BUDOWLANI”. Nasza reprezentacja w skłądzie : Tabacki Tomasz i Paszek Dariusz z klasy IIIA technikum budowlanego zdobyła 2-gie miejsce, a tym samym awans do konkursu ogólnopolskiego, który odbędzie się w Warszawie. Na końcowe wyniki wpływ miał test teoretyczny i cwiczenie praktyczne (wykonanie tynku). W części teoretycznej najwyższym wynikiem może się pochwalić Tomasz Tabacki z naszej reprezentacji. Dodam, że ze od 1-go miejsca dzielił nas 1 punkt (103/102). Gratulacje dla drużuny!

Powrót