Sportowiec roku

Sportowiec roku
wśród tegorocznych absolwentów klas czwartych

Jak co roku wybraliśmy wśród uczniów klas czwartych osobę, która według Komisji Wychowania Fizycznego najbardziej zasłużyła na miano sportowca roku. Braliśmy pod uwagę, jak zwykle wkład i zaangażowanie w sport szeroko pojęty, czyli i ten na lekcji wychowania fizycznego i ten na arenach rywalizujących szkół. Osoba taka powinna cechować się dużą sprawnością fizyczną, ale i dużym zaangażowaniem, żeby pokazać swoje umiejętności na arenach szkoły, miasta, czy dalej województwa.

Miano najlepszego sportowca rocznika 2019/2020 wśród absolwentów zdobył Wojciech Polok z klasy IV D. Wojtek reprezentował naszą szkołę od lat na zawodach w biegach przełajowych osiągając sukcesy, jak i w badmintonie, w którym od dwóch lat także osiągamy dobre rezultaty. Jego zaangażowanie w lekcje wychowania fizycznego także było ponad przeciętne. Chętnie angażował się w biegi, gry zespołowe i sporty indywidualne. Korzystał z okazji, żeby na dodatkowych zajęciach sportowych doskonalić swoje umiejętności i sprawność. Sam także dba o nią. Tak trzymać! Sukces ma różne oblicza także to sportowe - gratulujemy zwycięzcy i życzymy kolejnych sukcesów już teraz poza murami naszej szkoły. Dziękujemy za wkład, jaki włożył na arenie naszej szkoły i na zawodach, gdzie godnie naszą szkołę reprezentował.