DZIEŃ OTWARTY ZA NAMI

15 maja gościliśmy w naszej szkole uczniów i rodziców trzecich klas gimnazjum oraz ósmoklasistów szkół podstawowych. Ten Dzień Otwarty przejdzie z pewnością do historii Kopernika, a to za sprawą liczby odwiedzających nas gości.

Jest nam niezmiernie miło, że blisko 200 uczniów skorzystało z naszego zaproszenia i odwiedziło szkołę. Nasi goście zapoznali się z kierunkami kształcenia, odwiedzili pracownie przedmiotowe oraz mieli okazję porozmawiać z nauczycielami przedmiotów zawodowych i ogólnokształcących.

Na tę okazję zostały przygotowane dwie wystawy: historyczna pt. „Ojcowie Niepodległości” - wypożyczona z Instytutu Pamięci Narodowej oraz nasza szkolna galeria zdjęć, która na stałe zagości w szkolnej świetlicy.

Podczas Dnia Otwartego nie mogło zabraknąć również naszego Patrona.

Dziękujemy serdecznie naszym uczniom z klas: 1B, 1D, 2A, 2C, 2D, 3C i 3D za nieocenioną pomoc w organizacji Dnia Otwartego. Szczególnie doceniamy obecność uczniów klas trzecich, którzy zechcieli wesprzeć nas organizacyjnie mimo odbywania miesięcznych praktyk.