ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS

Po feriach nasza szkolna świetlica zmieniła się nie do poznania. Idąc tropem szkolnego Pallet Cafe postawiliśmy ponownie na wygodne siedziska z palet. Zmieniliśmy oświetlenie, ściany ozdobiliśmy podświetlonym logo oraz tapetą z wizerunkiem naszego patrona. Pomieszczenie, które w Koperniku pełni kilka funkcji stało się strefą relaksu i wypoczynku.

Zmieniamy się dla Was, ale jednocześnie od Was uczniowie oczekujemy, aby szanować to miejsce, które ma Wam służyć przez kolejne lata. To jeszcze nie koniec zmian... Mamy kilka pomysłów na upiększenie świetlicy, które w miarę możliwości finansowych będziemy realizować.

Finalny wygląd świetlicy to bez wątpienia zasługa wielu osób. Dziękujemy serdecznie: panom konserwatorom Piotrowi Grejfowi i Czesławowi Krakowskiemu oraz panu Tadeuszowi Kowalskiemu za sprawne przeprowadzenie remontu; państwu Tułaj za pomysł i wykonanie szkolnego logo; panu Adrianowi Gałązce i uczniom klasy 3D – Mateuszowi Samkowi i Łukaszowi Hadamowi za wykonanie projektu głowy Kopernika oraz panu Grzegorzowi Kudzi za pomoc przy doborze oświetlenia i transporcie palet.

Serdecznie podziękowania dla Pani Dyrektor, która wsparła pomysł wyremontowania świetlicy.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy aktywnie włączyli się w kiermasz świąteczny. Dochód z kiermaszu, zgodnie z założeniami, został przeznaczony na zakup siedzisk do palet.