Srebro dla naszych pływaków

Na Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu nasza reprezentacja zdobyła II miejsce w klasyfikacji ogólnej. Zawody te były jednocześnie zawodami o szczeblu rejonu. Nasi chłopcy kilka razy stawali na podium w klasyfikacjach indywidualnych.

• I miejsce w stylu grzbietowym na dystansie 100 m zdobył Daniel Malik z klasy III D
  • I miejsce w stylu dowolnym na dystansie 50 m zdobył Filip Ptak z klasy II A
  • II miejsce w stylu klasycznym na dystansie 100 m zdobył Jakub Dudziński z klasy II A
  • II miejsce w stylu dowolnym na dystansie 100 m zdobył Bartosz Prokop z klasy I A

Reprezentacja w sztafecie pływackiej 8*50 m po bardzo emocjonującym wyścigu zdobyła II miejsce tracąc do ZSO 3 sekundy. Skład naszej reprezentacji: Filip Ptak, Daniel Malik, Jakub Dudziński, Bartosz Prokop, Krzysztof Czaja, Olaf Grzondziel, Denis Suchy,Dawid Lisek, Dawid Szczyrba.

Wszystkim gratuluję sukcesu i zaangażowania.