III miejsce chłopców w Mistrzostwach Miasta Ruda Śląska w Badmintonie

W tym roku nasza szkoła organizowała zawody szczebla miejskiego dla zawodników i zawodniczek w badmintonie. Zawody rozgrywane były na hali MOSiR w Rudzie Ślaskiej Halembie, gdzie z pomocą młodzieży naszych szkół i przy współpracy z MOSiR pani Bożena Loda-Fila sprawnie przeprowadziła zawody.

Do zawodów przystąpiło 7 szkół w kategorii chłopców, w tym nasza szkoła. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Bartek Wilk i Karol Stępień z klasy IV A oraz Wojtek Polok z klasy III D zdobyła III miejsce. Gratuluję osiągnięcia. Niestety nie dostaliśmy się do zawodów rejonowych. Tam będą reprezentować nasze miasto zawodnicy z ZSO nr 1 którzy wygrali te zawody.

W kategorii dziewcząt wygrały reprezentantki ZSP nr 2, za nimi ZSO 1 oraz ZSO 3. Dziewczęta z ZSP 2 awansowały do zawodów szczebla rejonowego.