Sukces naszych reprezentantów w zawodach

Od początku roku szkolnego nasza szkoła brała już udział w 3 zawodach na szczeblu miasta. Aktualnie młodzież przygotowuję się intensywnie do kolejnych zmagań, tym razem szachowych. Największy dotychczasowy sukces to 3 miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Biegach Przełajowych. Ich wynik dał awans do zawodów na szczeblu rejonu.

Skład drużyny:

  • Opaszowski Mateusz II C
  • Nawicki Adam III B
  • Szefer Seweryn III B
  • Prokop Bartosz I A
  • Olbryś Dominik I A
  • Głębocki Mateusz II D
  • Lisek Dawid II D
  • Łęcki Mikołaj III A

Wszystkim gratulujemy.

Oprócz zawodów biegowych reprezentowaliśmy naszą szkołę w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt (5 i 6 miejsce), w lidze lekkiej atletyki (drużynowo 4 miejsce i 7 miejsce). Zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy. Zachęcamy wszystkich którzy czują się na siłach do sportowej rywalizacji w kolejnych zawodach.