Zawody biathlonowe

Bieg to za mało? Dla naszej drużyny biegowej chyba tak, bo tym razem sprawdziliśmy się w zawodach biathlonowych, czyli połączenia biegu i strzelania z karabinka laserowego. Nasza drużyna biegowa ZSP6 Running Team & Przyjaciele w rozszerzonym składzie: Oliwia Suchy, Sylwia Suchy, Denis Suchy, Krzysztof Czaja, Paweł Brzozowski i Adrian G walczyła w zawodach biathlonowych na Stadionie Śląskim w Chorzowie w sobotę 14 kwietnia 2018. Oliwia jest zawodniczką UKS Statima Biathlon Team.

O ile bieganie jest już naszym chlebem powszednim, o tyle strzelanie było dla nas niewiadomą. Na szczęście nasza profesjonalistka Oliwia odkryła przed nami tajniki posługiwania się karabinkiem, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Jednocześnie gratulujemy Oliwii zajęcia trzeciego miejsca. Reszta ekipy też może się pochwalić osiągnięciami: Paweł Brzozowski zajął 4 miejsce, Sylwia - miejsce 5 i Adrian miejsce 5.

"Biathlon dla Każdego", bo tak się nazywa impreza, to zresztą nie tylko rywalizacja. To naprawdę fajna zabawa sportowa i świetny klimat, ale tażke okazja do spotkania z mistrzami dyscypliny - Moniką Hojnisz i Tomaszem Sikorą. Zawody za nami, ale to dopiero początek naszych zmagań. Ponieważ impreza odbywa się cyklicznie w różnych miastach, my już szykujemy się do kolejnych zawodów i liczymy że dołączycie do nas.