Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

21 marca w Hali Sportowej MOSiR w Halembie odbyła się kolejna już Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych. Dla gimnazjalistów udział w giełdzie był okazją do zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną rudzkich placówek. Każda ze szkół starała się pokazać z jak najlepszej strony.

Kopernika reprezentowała grupa uczniów pod opieką: pani Katarzyny Latarnik, pana Tomasza Siekiery, pana Adriana Gałązki, pana Krzysztofa Tułaja, pana Grzegorza Kudzi i pani Anny Jońcy. Zachęciliśmy uczniów do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a przede wszystkim zaprosiliśmy ich do kontynuowania dalszej nauki w naszej szkole.

Głównym punktem giełdy były występy artystyczne przygotowane przez uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych. Nasi uczniowie pod czujnym okiem reżysera – pana Adriana Gałązki wcielili się w superbohaterów. Doceniamy pomysłowość, zaangażowanie i godziny spędzone nad przygotowaniem niebanalnych strojów.

Dziękujemy serdecznie uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w promocję naszej szkoły i godnie ją rezprezentowali.