TURNIEJ FIFA

W piątek 16.03.2018 w turnieju brali udział uczniowie ZSP 6. W wewnątrzszkolnej edycji turnieju brało udział 18 uczniów. Zwycięzcą został Mateusz Krawczyk z klasy 1D, drugie miejsce zajął Łukasz Błaszczuk z klasy 4D a trzecie miejsce Patryk Bombelka z klasy 3C. Zwycięzcy otrzymali puchary i upominki ufundowane przez sponsorów.

W sobotę o godz. 9.00 rozpoczął się główny turniej w którym brało udział 20 uczniów gimnazjum i szkół podstawowych. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane były drogą elektroniczną przez stronę internetową. Uczniowie ZSP6 przygotowali oprogramowanie do prowadzenia turnieju oraz do powiadomień SMS na telefony uczestników z opisem stanowiska, zapraszających do meczu. Turniej rozgrywany był z wykorzystaniem konsol PS4 i odbiorników telewizyjnych. Obraz z dwóch stanowisk został powielony na rzutniki multimedialne aby ułatwić obserwację i kibicowanie graczom. Na tych stanowiskach odbywały się finałowe spotkania. Emocje towarzyszyły każdemu spotkaniu. Wiele spotkań kończyło się karnymi. Mamy nadzieję iż wszyscy świetnie się bawili. Po prawie 5 godzinach zmagań wyłoniono zwycięzców turnieju.

  • I miejsce zajął Michał Kokoszka z Gimnazjum 19
  • II miejsce zajął Kevin Nalik z Gimnazjum nr 19,
  • III miejsce Mateusz Pilny z ZSO nr2.

Tu również zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i cenne nagrody ufundowane przez sponsorów turnieju.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom którzy przyczynili się do pomocy w organizacji tego turnieju. Dziękuję uczniom którzy wypożyczyli konsole PS4 czy płyty z oprogramowaniem.

Szczególne podziękowania należą się jednak Patrykowi Knopikowi, Bartkowi Gojnemu i Patrycji Krawczyk bez których przeprowadzenie tego turnieju nie byłoby możliwe. Ich zaangażowanie i pomysły pozwoliły przeprowadzić turniej na bardzo wysokim poziomie technicznym.