Kolejne warsztaty za nami

27 lutego oraz 1 marca odbyły się w naszej szkole kolejne warsztaty z cyklu „Zaplanuj Swoją Przyszłość na 6 czyli zaplanuj swoją ścieżkę rozwoju zawodowego”. Tym razem mury Kopernika odwiedzili uczniowie najstarszych klas SP 16 i SP 27. Gimnazjaliści uczestniczyli w wykładzie z doradztwa zawodowego, a następnie zapoznali się z kierunkami kształcenia w naszej szkole podczas praktycznych zajęć z: informatyki, budownictwa, elektroniki i energetyki odnawialnej.

Pochlebne opinie na temat warsztatów, które usyłszeliśmy od przybyłych gości są wynikiem profesjonalizmu i zaangażowania wielu osób.

Dziękujemy serdecznie uczniom klas: 1A, 2B, 3A i 4D, którzy dzielili się swoją wiedzą i pomagali podczas prowadzenia zajęć.

Nauczycielom (p. Aleksandrze Tułaj, p. Krzysztofowi Tułajowi, p. Grzegorzowi Kudzi, p. Adrianowi Gałązce, p. Tomaszowi Siekierze) dziękujemy za przygotowanie interesujących zajęć.

Serdeczne podziękowania składamy również pani Agnieszce Sokołowskiej oraz uczniom klas 2A, 2C, 2D, 3D i 4C, którzy zaopiekowali się gośćmi podczas ich pobytu w naszej szkole oraz przygotowali słodki poczęstunek.

Anna Jońca


Dziękujemy pani Annie Jońcy za profesjonalną organizację i koordynację warsztatów.

Organizatorzy